Се издава стан во Кисела вода #s-10265

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 45 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава еднособен комплетно наместен стан во Кисела Вода на Ул. Иван Козаров. Станот е во нова градба со нов мебел, кујна купатило, клима телевизор кабелска и интернет, со сопствено греење. Вселив од 15.06.2017. Цена 200 евра .........има договор во цената.....

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не