Се издава стан во Дебар Маало - Центар #s-10263

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 34 м2
Соби: 1
Купатила: 1

Се издава наместено студио слободно од 1.06.2017 Плаќање за три месеца однапред + еден депозит цена 220 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не