Се издава стан во Карпош - Козле #s-10262

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Козле
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 40 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава наместен стан во Козле 40 м2 со една спална соба на приземје има двор и гаража.Цена 230 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не