Се издава стан во Аеродром #s-10261

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 85 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава реновиран наместен трособен стан со сопствено електрично парно греење.Станот има клима уред ПВЦ прозори блиндор врата и е со две големи убави тераси.Се наоѓа наво Ново Лисиче на бул.Асном цена 300 евра.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не