Се издава стан во Аеродром #s-10258

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 62 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава двособен стан во нас.Мичурин,62м2,на 2 кат. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба со балкон, ходник и купатило.Станот е комплетно опремен. Цена:300евра + месечни трошоци

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не