Се издава стан во Црниче #s-10256

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Црниче
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 60 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан трособен во нова зграда на одлична локација со прекрасен поглед лоцирана над МВР и клинички центар.Станот е со сопствено греење со две спални соби и сопствен паркинг. Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не