Се издава стан во Карпош #s-10255

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош II
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 40 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан позади Симпо на 150 м од Партизанска. Станот е на прв спрат со две соби и купатило. Квадратура 40м2 + 5м2 подрум Цена 160 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не