Се продава трособен стан во Дебар Маало шифра #s-10019

Детали

Цена: 105000евра
Тип на понуда: Се продава
Локација: Дебар Маало
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 80 м2
Соби: 3
Купатила: /

Се продава трособен стан во Дебар Маало со површина 77 м2, со два балкона,со градско парно греење,со вградена кујна и клима уред,на втор спрат.Станот е со видео надзор, има остава, подрум и гаражно место со лифт.Година на градба 2012

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не