Се издава стан во Ново Лисиче #s-10254

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Ново Лисиче
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 86 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се Издава стан во населба Ново Лисиче,наместен, две спални соби, дневен престој , трпезарија, кујна, две купатила.Во малите зградички кај школото цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не