Се издава стан во Аеродром #s-10253

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 56 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан позади Капитол Мол во Аеродром 56 м2 со една спална.. Цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не