Се издава модерен стан во Аеродром #s-10252

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 62 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан во Аеродром во зграда на Адора станот е со одличен распоред 62 м2 се наоѓа на 6 ти спрат и е полунаместен.Располага со сопствена подземна гаража.Зградата е со 2 лифта.Одлична локација...цена 240 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не