Се издава стан во Козле #s-10250

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Козле
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан од во Козле од 60 м/кв.,Комплетно наместен, јужна страна кон Водно, две спални соби.Комплетна кујна со машина за садови,комбиниран фрижидер.Станот е на мирна локација, имате на располагање приватен двор кој може да го уредите по сопствена желба.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не