Се издава стан во Карпош 3 #s-10249

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 48 м2
Соби: 2
Купатила: 1

се изнајмува наместен стан на ул.Јури Гагарин. локација, пред Реплек, на 5 мин пешки од City Mall изнајмување на мин 1 год. станот е во нова зграда, со одлична изолација. Цена 230 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не