Се издава стан во Центар 43 м2 -празен #s-10248

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Автокоманда
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 43 м2
Соби: 2
Купатила: 1

се издава стан, опремен само со кујна. изнајмување мин 1 година. станот е на 1 спрат, поволен и за канц простор. локација на Ј.Булевар / зграда на Импексел. цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не