Се издава модерен стан во Дебар Маало Карпош #s-10247

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Дебар Маало
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 70 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава модерно наместен стан во Дебар Маало станот е опремен со висококвакитетени модерни апарати за домаќинство нов анатомски намештај и досега не е воопшто користен.Располага со дневна кујна и трпезарија две спални соби и две купатила.Има подемен паркинг и се наоѓа на одлична локација во близина има пазар,школо,факултет,парк,библиотека-до Министерство за култура. Цена 650 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не