Се издава модерен стан во Капиштец #s-10245

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Капиштец
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 0 м2
Соби: /
Купатила: /

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не