Се издава стан во Карпош #s-10244

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош II
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 50 м2
Соби: /
Купатила: 1

Se izdava stan vo Karpos 2 sproti dramski na 3 sprat.So 3 sobi. Namesten. Greenje na klima/panelki. Cena:240 evra

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не