Се издава празен стан во Карпош #s-10243

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош II
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 59 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава празен стан во Карпош 1, во близина на СП Маркет, П = 50м2 + голем балкон, со три простории, на приземје. Достапен од 15.04.2017 год. Погоден за ординација или канцеларии.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не