Се издава стан во Карпош 4 #s-10242

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош IV
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 70 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Se izdava stan vo Karpos 4 namesten na 4 ti sprat bez lift улуца Волгоградска цена 220 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не