Се издава стан во Карпош #s-10241

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош II
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 67 м2
Соби: 3
Купатила: 1

se izdava namesten stan od 67m2 vo Karpos 1 pozadi Simpo namesten so parno greenje na prizemje. cenata ne e fiksna cena: 240 evra

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не