Се издава модерно наместен стан во Карпош #s-10240

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош II
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 58 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан во Карпош позади Лептокарија убаво наместен цена 220 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не