Се издава стан во Карпош #s-10239

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош II
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 65 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан на Партизанска Карши Лептокарија кај факултетот за туризам комплет наместен цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не