Се издава стан во Карпош 3 #s-10238

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 70 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан во Карпош карши Про кредит банка кај Сити мол во руските згради на 4 ти спрат убаво уреден цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не