Се издава стан во Карпош Козле #s-10237

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Козле
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан во Козле карши Веро 2 на прв спрат со две спални цена 290 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не