Се продава стан во Центар #s-10235

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 60 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава двособен комплетно наместен стан 60 м2 на 4 кат со парно и лифт во Центар

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не