Se izdava stan vo centar #s-10013

Детали

Цена: 400евра
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 80 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Се издава стан во центар наместен лоциран на источна страна...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не