Se prodava stan vo Ohrid #s-10233

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Острово
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 78 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Se prodava stan vo centarot na Ohrid vednas do pazarot na peti kat nova gradba 78m2 58m2 vnatresna povrsina I 19m2 terasa cena 850 evra/m2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не