Se izdava stan vo Kisela Voda #s-10232

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 44 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава комплетно опремен стан во Кисела Вода, За повеќе информации за станот и цената јавете се на телефонот поставен подолу.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не