Se izdava stan vo Kisela Voda #s-10230

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Se izdava stan so edna spalna 11 Oktomvri - naselba

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не