Se izdava stan vo Trnodol #s-10229

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Трнодол
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 65 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Станот е сместен во приватна куќа, која вкупно има 4 одделни стана, заеднички подрум и заеднички гаражи. Станот е составен од една спална соба, дневна соба заедно со трпезарија и отворена кујна, купатило и тераса. Комплетно е опремен.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не