Se izdava kuka vo Centar #s-10228

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Автокоманда
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава празен нов стан од 50 м2 на кат 7/8 наспроти СОБОРЕН ХРАМ.Во зградата на АУРА КОРНЕР.Сопствена рецепција,лифт,загревање и ладење со финкојлери.Станот се издава само за подолг период,за деловен простор,странци...400 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не