Се продава стан во Аеродром #s-10226

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 54 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан во Аеродром 54 м2 со две спални соби

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не