Се издава луксузен стан кај Црногорска амбасада #s-10224

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 43 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Se izdava stan namesten ,na prvi kat od 5, vo nova zgrada, namesten so nov mebel,tv vo sekoja soba,novo kupatilo ,nova kujna so masina za sadovi,nov lezaj i sopstveno parno.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не