Се издава стан во Центар #s-10222

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан во Центар 60 м2 со една спална ликсузно наместен на Булевар ВМРО Цена 400 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не