Се издава трособен стан во Центар над Ред кафе #s-10221

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 70 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава трособен стан во зградата над Ред кафе цена 280 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не