Се издава трособен стан во Центар #s-10220

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 90 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Издавам трособен стан комплетно наместен во строг центар Скопје, во градски ѕид до Соборен храм. Станот има дневна соба и две спални, комплетно опремена голема кујна, купатило, гостински тоалет и голема тераса.Истиот е на 11 кат со одличен поглед. Има клима, кабловска, интернет, централно греење.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не