Se izdava stan vo Crnice 139 m2 #s-10218

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Црниче
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 139 м2
Соби: 5
Купатила: 2

Се издава стан Општина : Скопје ,Центар Локација: Водно / Црниче Површина: 139 Број на соби: 5 Број на спални: 3 Кат: 3/3 Ентериер: Наместен Број на купатила: 2 Тераса: 3 Клима: 5 Аларм :Да Видео Надзор: 24/7 Топла Вода:Соларен Бојлер 200 литри Парно:Електрично/Древо Лифт:Не Паркинг:Да Базен:Да Станот има економичен, ефективен и ефикасен систем на осветлување, греење, ладење и топла санитарна вода. Месечен Надомест за изнајмување: 1200 евра.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не