СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН КАЈ ГРАДСКИ ЗИД #s-10214

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 78 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава луксузен стан кај Градски зид, досега не вселуван. Цена по договор.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не