СЕ ИЗДАВА СТАН ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАН ВО КАРПОШ4 #s-10213

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош IV
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан во Карпош 4 од 50 м2, на само 7 минути пеш од Сити Мол а далеку од целата гужва. Станот е целосно опремен и реновиран 200 евра месечно. Пoгоден за студенти, фамилии, вработени...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не