СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР #s-10212

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 62 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се изнајмува комплетно наместен реновиран двособен стан во Центар на бул. Св. Климент Охридски, спроти Европски Универзитет и Театар Комедија, со централно греење, клима, кабловска, машина за алишта и садови, сопствен паркинг. Со посебна нова кујна со трпезарија и остава, дневна соба со тераса и голема спална со тераса на први кат. Станот не е за студенти и се изнајмува на подолг период. Цена на изнајмување 300 евра.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не