СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН НОВ СТАН ВО БЛИЗИНА НА ЦЕНТАР #s-10211

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 3
Купатила: 1

stanot se naogj do rampa vo Kisela Voda.Vo nova zgrada Ima dve spalni klima i sopstveno greenje. Pogoden za familija ili vraboteni. Bez sopstven parking. Cena za iznajmuvanje 300 EUR

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не