ЦЕЛОСНО НАМЕСТЕН СТАН 40m2 ВО КИСЕЛА ВОДА #s-10210

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 40 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се изнајмува целосно наместен стан со нов мебел со сопствено парно на струја, на 4-ти кат од 5, со лифт. Има машина пере/суши Бош и реновирано купатило, модерна кујна, но-фрост фрижидер, клима уред, интернет и ТВ од ВИП (поранешно Близу), голем Акрон плакар, тераса со непречен поглед кон Водно. Локација позади Економското во Кисела Вода. Цена 250 евра. Станот се издава на подолг период, најмалку една година. Не е за студенти.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не