СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ #s-10209

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Ново Лисиче
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 68 м2
Соби: 4
Купатила: 1

Se izdava stan vo novo lisice,komletno namesten,parno,klima. Cena 220 EUR

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не