ИЗДАДЕНО #s-10208

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 62 м2
Соби: 2
Купатила: 1

СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ НА БУЛ. ЈАНЕ САНДАНСКИ (КАРШИ МАЈЧИН ДОМ), ДВЕ СПАЛНИ СО ДНЕВНА И КУЈНА. ЦЕНА 12.000 ДЕН. НЕ Е ЗА СТУДЕНТИ.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не