СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА #s-10207

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Автокоманда
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 62 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Stanot se naoga sproti komercijalna banka i kam market. Cena 225 EUR

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не