СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН ДВОИПОЛСОБЕН СТАН ВО РЦ АЕРОДРОМ #s-10206

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 61 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава комплетно опремен стан во Реонски Центар Аеродром кај маркетите Рамстор, Кам, Жито и Рептил, во зграда од 2005 година. Има две спални соби, со парно, клима,61 м2, на 1 кат, со две тераси. За подолг период цена по договор.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не