СЕ ИЗДАВА СТАН 85m2 ВО ПОРТА БУЊАКОВЕЦ #s-10205

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 85 м2
Соби: 3
Купатила: /

Се изнајмува комплетно опремен трособен стан во Порта Буњаковец, на први спрат, јужна ориентација, со пглед кон Водно и кон грчката Амбасада. Станот се состои од следните простории: -влезен дел со гостинско WC, -дневна соба со трпезарија и голем балкон, -засебна кујна со природна вентилација и излез на балкон,- дегажман,-купатило, -две спални соби и уште еден балкон со остава. Греењето е цетрално и има две клими, во дневна и спална соба, приклучен интернет. Станот се издава на минимум 1 година.!!!!! Не се издава на студенти.!!!! Цена 390 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не