КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ (КАРПОШ) #s-10204

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 54 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава свежо реновиран, комплетно наместен двособен стан во Тафталиџе - Карпош. Позади Педагошка академија а на 5 мин. од комплекSeсот на факултети: Електро, Машински, Технолошки и ФИНКИ. Станот е на прв спрат, во зграда со лифт и има централно греење. Станот има посебна спална, голем салон со трпезарија, кујна, тоалет и две тераси. Вселив е веднаш. Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не