СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА #s-10203

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 59 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан од 59 м2 во Кисела Вода – Расадник, 4-ти кат од 7, има лифт Schindler. Станот е од градба на Бортас, со ориентација на северо-запад. Истиот е дополнително луксузно преуреден, комплетно опремен и модифициран да биде функционален со две одделни соби: спална и детска. Сите санитарии и плочки се променети од стандардните. Дополнително: алармен систем, домофон, инвертор клима, телевизор, панелки за греење, целосно LED осветлување итн.. Објектот е енергетски ефикасен и не се троши многу енергија за греење. Вселување буквално за еден ден. Во околината, во дијаметар од само 50-100 метри има: СП маркет и ГРАНАП, два млечни ресторани, зелено пазарче, Зегин, теретана, банка, месарница, основно училиште, градинка, две игротеки, две кафулиња, ресторан. Во самата зграда има општа ординација со педијатрија. Цена: 300 евра +ПД месечно За плаќање една година однапред, цената изнесува 250 евра +ПД. Може да се понуди на продажба.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не