СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ОД 50m2 ВО КИСЕЛА ВОДА #s-10202

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава комплетно наместен стан од 50 м2 во Кисела Вода на улица Сава Ковачевик 47 Д. Приклучен е на централно парно со ниски месечни сметки. Се наоѓа на 5ти спрат во 7 катна зграда од 2008 година со лифт. Цена 250 евра месечно.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не